Firma powstała w odpowiedzi na stale rosnące zapotrzebowanie na usługi związane z profesjonalnym przygotowaniem zarówno monografii jak i materiałów reklamowych do druku. Od dobrze opracowanych i estetycznie wykonanych materiałów niejednokrotnie zależy spora część sukcesu odnoszonego przez przedsiębiorstwo, a coraz trudniej o prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie.

Rozpoczynając działalność w Bytomiu, mieście o wielkim potencjale, firma postanowiła skupić się także na aspektach związanych z samym miastem, stąd członkostwo właściciela firmy w Towarzystwie Miłośników Bytomia pozwalające lepiej zrozumieć potrzeby lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców tego miasta.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom oferujemy profesjonalne usługi związane
z kompleksowym przygotowaniem i opracowaniem materiałów dla naszych klientów. Pomocne w tym jest posiadanie certyfikowanych umiejętności w posługiwaniu się pakietami graficznymi Corel® oraz Adobe® wraz ze specjalistycznym wykształceniem w projektowaniu publikacji i akcydensów (Publishing School w Krakowie), które w połączeniu z pasją tworzenia właściwą zawodowym plastykom gwarantuje pełną fachowość, estetykę, pomysłowość i nieszablonowość naszych realizacji. Bieżąca współpraca z profesjonalnym korektorem daje nam pewność, że w przygotowywane projektu nie wkradną się błędy językowe oraz, że tekst w nich zawarty zgodny będzie ze standardami literackiej polszczyzny. Za celność i trafność haseł i tekstów reklamowych odpowiada doświadczony ghostwriter po jednej z najlepszym polskich uczelni biznesowych, a doskonałe wykonanie naszych projektów zatroszczy się jedna ze współpracujących z nami profesjonalnych drukarni. Dzięki temu nasza firma jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom stawianym nam przez klientów, a wykonywane realizacje są zawsze na czasie i trendy.

„Twój pomysł – nasza pasja”

W tych czterech słowach można zmieścić wszystko to czym się zajmujemy.

Realizujemy z pasją Twoją wizję.